Tłumiki i wydech

Tłumiki i układ wydechowy Czerwonak (Poznań okolice)

Specjalizujemy się w naprawie układów wydechowych wszystkich marek samochodów. Oferujemy tłumiki krajowe firmy PolmOstrów, oraz zagraniczne firmy Walker, Bosal. Wszystkie naprawy wykonujemy solidnie i fachowo na poczekaniu. Posiadamy duży magazyn tłumików oraz wszelkich akcesoriów. Na zamontowane tłumiki udzielamy dwuletniej gwarancji.

Układy wydechowe zamontowane w silnikach spalinowych mają służyć prawidłowemu odprowadzaniu emitowanych spalin. Dodatkowo powodują one wyraźne zmniejszenie wytwarzanego podczas jazdy hałasu, a tym samym zwiększają komfort podróżowania. Poruszanie się po dużych miastach, np. po Poznaniu wymaga od kierowcy dużego doświadczenia i cierpliwości. W godzinach szczytu strategiczne części miasta są bardzo zatłoczone – w takiej sytuacji zepsuty układ wydechowy staje się ogromnym utrudnieniem, zmniejszającym bezpieczeństwo i komfort jazdy. Najczęstszymi objawami awarii układu wydechowego jest duży hałas oraz wydobywający się zapach spalin. Jazda z uszkodzonym układem wydechowym może doprowadzić do poważnych konsekwencji – nawet do awarii silnika. Jeśli chcieliby Państwo skontrolować stan swojego układu wydechowego lub wymienić jakąś jego część na nową – warto skorzystać ze wsparcia specjalistów z naszego zakładu mechaniki pojazdowej. Gwarantujemy niewygórowane ceny oraz szybką i profesjonalną realizację usług.

W szczególności polecamy

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wykonania tutaj opisanych czynności serwisowych, zadzwoń +48 61 652 66 66 lub kliknij w zakładkę kontakt i umów się na wizytę serwisową. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.