Serwis ogumienia

Serwis ogumienia Czerwonak (Poznań okolice)

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu ogumienia. Nasz warsztat Wyposażony jest w profesjonalny i nowoczesny sprzęt. Świadczymy szeroki wachlarz usług. Prowadzimy naprawy ogumienia, sezonową wymianę opon letnich i zimowych. Wykonujemy wymianę ogumienia i kół, wyważanie opon.

W naszym warsztacie umożliwiamy naszym Klientom zakup nowego ogumienia renomowanych firm, m.in.: Dębica, Kormoran, Barum, Michelin, Dunlop, Good Year, Continental.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy możliwość sezonowego przechowania opon.

Najczęstszym błędem, jaki popełniają kierowcy jest moment wymiany opon. Większość z nich zwleka do ostatniej chwili, aż pojawi się śnieg. Jest to błąd. Po pierwsze w momencie pierwszego śniegu powinniśmy już jeździć na zimowym ogumieniu. Opony letnie na śniegu stwarzają duże niebezpieczeństwo. Po drugie to mit, że wcześniejsza wymiana opon na zimowe powoduje ich szybkie zużycie. Opony zimowe są rekomendowane już wtedy, gdy temperatura powietrza spada regularnie poniżej 7 stopni Celsjusza. Po trzecie wraz z pierwszym śniegiem w serwisach są dużo większe kolejki.

W szczególności polecamy

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wykonania tutaj opisanych czynności serwisowych, zadzwoń +48 61 652 66 66 lub kliknij w zakładkę kontakt i umów się na wizytę serwisową. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.