Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Czerwonak (Poznań i okolice)

Wykonujemy uzupełnianie czynnika chłodzącego w klimatyzacjach samochodowych. Jeśli twoja klimatyzacja nie działa już tak jak kiedyś należy sprawdzić szczelność instalacji i uzupełnić brakujący czynnik chłodzący. Ponadto oferujemy odgrzybianie klimatyzacji – usuwanie brzydkich i nieprzyjemnych zapachów wydostających się z układu wentylacji pojazdu.

Klimatyzacja samochodowa, tak jak wszystkie inne części pojazdu należy serwisować. Układy klimatyzacyjne ulegają też uszkodzeniom i należy posiadać odpowiednie urządzenia do naprawy instalacji klimatyzacji samochodowej. Do przeglądu serwisowego wystarczy automat do uzupełniania czynnika, ale już w przypadku awarii nie można poradzić sobie z naprawą bez specjalnych maszyn czy narzędzi. Nasz serwis nie naprawia fizycznych uszkodzeń układów klimatyzacji, oferujemy przegląd i serwis, tj. napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji.

W szczególności polecamy

AUTOCOMPLEX

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wykonania tutaj opisanych czynności serwisowych, zadzwoń +48 61 652 66 66 lub kliknij w zakładkę kontakt i umów się na wizytę serwisową. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.