Diagn. komputerowa

Diagnostyka komputerowa Czerwonak (Poznań i okolice)

Serwis diagnostyki komputerowej sprawdza czy samochód działa sprawnie i wykrywa ewentualne problemy jego pracy. Przede wszystkim do komputera samochodowego podłączany jest specjalistyczny sprzęt. Dzięki profesjonalnym narzędziom z zakresu diagnostyki komputerowej w przeciągu kilkunastu do kilkudziesięciu minut (ilość czasu w zależności od ilości kontrolowanych systemów w aucie) można sprawdzić i zdiagnozować silnik każdego samochodu oraz systemy elektroniczne. W serwisie diagnostyki komputerowej wykonasz diagnostykę między innymi układów wtrysku paliwa, systemów bezpieczeństwa (czyli ABS, SRS, ASR, ESP itp.), ale również sterowników silnika czy immobiliserów. Wczesne wykrycie usterek pozwoli nam na szybszą reakcję, a to wiąże się z wieloma rzeczami. Po pierwsze zrobimy remont w naszym samochodzie taki jaki jest potrzebny. Po drugie zaoszczędzimy czas i pieniądze. Po trzecie a najważniejsze uchronimy siebie oraz swoją rodzinę czy znajomych przed ewentualnym wypadkiem, bo przecież wiadomo, że niesprawne części samochodowe, to bezpośrednie zagrożenie.

Innowacyjna technika samochodowa oparta na wielu elektronicznych systemach wymusza na warsztatach samochodowych konieczność wykonywania diagnozy sterowników. W naszym serwisie oferujemy możliwość przeprowadzenie komputerowej diagnostyki silnika i innych układów elektronicznych występujących w samochodach.

W szczególności polecamy

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wykonania tutaj opisanych czynności serwisowych, zadzwoń +48 61 652 66 66 lub kliknij w zakładkę kontakt i umów się na wizytę serwisową. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.