Bezpłatna wymiana oleju

Bezpłatna wymiana oleju Czerwonak (Poznań okolice)

Olej silnikowy jest jednym z najważniejszych płynów, jakie znajdują się w samochodzie. Odpowiada za smarowanie jednostki napędowej, zmniejsza tarcie elementów silnika podczas pracy, utrzymuje go w czystości, pełni także funkcję chłodzenia go. Dlatego tak ważne jest, aby stosować olej zalecany przez producenta auta – ma to ogromne znaczenie dla utrzymania silnika w dobrym stanie. Znacznie większe różnice w olejach są ze względu na konstrukcję silników i ich osprzętu. Oleje różnią się ze względu na zastosowanie filtrów cząstek stałych DPF (FAP), katalizatorów trójfunkcyjnych TWC, systemów wtrysku typu common rail lub pompowtryskiwaczy albo długością eksploatacji oleju long life. Te różnice trzeba brać pod uwagę przy doborze oleju silnikowego.

Nasza firma zajmie się bezpłatną wymianą olejów i filtrów w Twoich samochodach. Jedynym warunkiem jest dokonanie zakupu oleju i filtra w naszym warsztacie. Mamy doskonale wyszkolonych mechaników pracujących od lat w swoim zawodzie.

Bezpłatna wymiana oleju dotyczy wykonania usługi spuszczenia starego oleju, wlania nowego, wymiany filtra oleju w silniku spalinowym, manualnej skrzyni biegów lub dyferencjale.

W szczególności polecamy (odpłatnie)

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wykonania tutaj opisanych czynności serwisowych, zadzwoń +48 61 652 66 66 lub kliknij w zakładkę kontakt i umów się na wizytę serwisową. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.