Naprawa samochodów

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oferujemy kompleksową wymianę układów wydechowych, układów hamulcowych. Naprawiamy zawieszenia: wymieniamy amortyzatory, sprężyny i pozostałe części układu jezdnego. Jeśli zakupisz u nas olej – wymienimy go bezpłatnie w naszej stacji.

Pełna oferta

Kilka słów
o nas

Autocomplex to profesjonalny warsztat samochodowy, działający na terenie Wielkopolski z siedzibą w Czerwonaku. Jako firma działamy na rynku od 1999 roku, a naszą domeną jest zadowolenie klienta. Świadczone przez nas usługi wykonywane są solidnie, w rozsądnych cenach i szybkim czasie.

Twój samochód zawsze sprawny

Serwisuj swój samochód regularnie.

Pamiętaj, że odpowiednio serwisowany samochód to gwarancja bezpieczeństwa użytkowania.

Zwracaj szczególną uwagę na wszelkie nawet drobne usterki, które mogą przyczynić się do nieprzewidywalnego zachowania w momencie wystąpienia na drodze sytuacji nieprzewidzianej. Zleć nam:

Wideo poradniki


Jak działa klimatyzacja?

Jak działa klimatyzacja w samochodzie? Z jakich elementów jest zbudowana? Czy klimatyzację należy serwisować, a jeśli tak – jak często i ile to kosztuje? Jaki jest wpływ klimatyzacji na nasze zdrowie?


Opony a bezpieczeństwo

Film przedstawia najważniejsze aspekty dot. opon mające wpływ na bezpieczeństwo i ekonomię jazdy a co za tym idzie zużycie paliwa. Podpowiada jaki wpływ na opony ma ciśnienie oraz czym kierować się przy wyborze opon.


Akumulatory samochodowe

Krótki film przedstawia informacje o tym jaki akumulator zakupić? Jak eksploatować akumulatory w samochodach osobowych. Kiedy należy wymienić akumulator? Gdzie znajduje się akumulator w naszym samochodzie?


Felgi aluminiowe

Film przedstawia krótką informację o tym jak odpowiednio dobrać właściwe felgi do swojego samochodu, jak je bezpiecznie zakupić oraz jak je eksploatować. Dlaczego droższe alufelgi są lepsze i co nam oferują za swoją cenę?