Wymiana wahaczy (tulei)

Wymiana wahaczy (tulei) zawieszenia Czerwonak i Poznań

Tuleje wahacza najczęściej mają kształt wydrążonego walca wykonanego głównie z elastycznego tworzywa sztucznego, np. gumy. Ich zadaniem jest tłumienie drgań przenoszonych z nawierzchni poprzez wahacz na karoserię i układ kierowniczy. Po pewnym czasie eksploatacji możemy samochodu zacząć odczuwać stukanie pochodzące z zawieszenia podczas jazdy po nierównej nawierzchni oraz lekkie szarpanie w czasie ruszania – są to typowe objawy zużycia tulei sugerujące konieczność ich wymiany.

Samodzielna wymiana tulei jest dość trudna i często nieopłacalna, ponieważ wymaga nieco umiejętności i doświadczenia, a także prasy do wciśnięcia nowej tulei na właściwe miejsce. Wymiana tulei u nas to nie jest znaczny wydatek, same tulejki to także niewielki koszt, dlatego polecamy wizytę w naszym serwisie. Pozwoli to Państwu zaoszczędzić dużo trudu i czasu, nie narażając się przy tym na uszkodzenia innych elementów zawieszenia. Warto przy tym wspomnieć, że nie należy wymieniać jednej zużytej części, lecz cały komplet, czyli cztery tuleje (po dwie na każdy wahacz).

AUTOCOMPLEX

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wykonania tutaj opisanych czynności serwisowych, zadzwoń +48 61 652 66 66 lub kliknij w zakładkę kontakt i umów się na wizytę serwisową. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.