Wymiana pompy paliwa

Wymiana pompy paliwa Czerwonak (Poznań i okolice)

Wiele samochodów z silnikiem zasi;lanym benzyną posiada pompę paliwa. Jest to bardzo ważny element mający podstawowy związek z pracą silnika ze względów oczywistych – przepompowuje ona paliwo ze zbiornika do silnika pod ciśnieniem. bardzo często zlokalizowana jest pod tylną kanapą, w środku samochodu albo w bagażniku, tuż przy kole zapasowym. Wymiana pompy to nie taka prosta sprawa w każdym samochodzie, można narobić wiele szkód i z pewnością nie jest to praca dla niedoświadczonych w tej dziedzinie.

Silniki dizla posiadają pompę pomocniczą w baku, a przy silniku drugą pompę wtryskową wytwarzającą wysokie ciśnienie i sterującą kolejnością otwarcia poszczególnych wtryskiwaczy. Awaria pompy paliwa silnika z samoczynnym zapłonem może mieć wiele różnych objawów, pompa taka spełnia kilka różnych funkcji: wytwarza ciśnienie paliwa, steruje dawkowaniem paliwa do poszczególnych cylindrów i momentem wtrysku. Jednak jeśli nie zadziała pompa pomocnicza – mamy problem.

AUTOCOMPLEX

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wykonania tutaj opisanych czynności serwisowych, zadzwoń +48 61 652 66 66 lub kliknij w zakładkę kontakt i umów się na wizytę serwisową. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.