Wymiana amortyzatorów

Wymiana amortyzatorów Czerwonak i Poznań

Amortyzator zawieszenia to ważny element odpowiadający za przyczepność koła do nawierzchni. Jego zadaniem jest tłumienie wahań zawieszenia na nierównościach drogi i niedopuszczanie do podskakiwania kół i utraty ich kontaktu z podłożem. Amortyzator tak jak każda część eksploatacyjna w samochodzie, zużywa się i co jakiś czas wymaga wymiany

Amortyzatory wymienia się zawsze parami na jednej osi. Trudno określić żywotność elementu, jakim jest amortyzator, gdyż zależy ona od sposobu eksploatacji samochodu. Można jednak w przybliżeniu powiedzieć, że amortyzatory tracą swoje właściwości po przebiegu około 100 tysięcy kilometrów. Ich sprawność można zbadać na ścieżce diagnostycznej na przykład na stacji kontroli pojazdów.

AUTOCOMPLEX

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wykonania tutaj opisanych czynności serwisowych, zadzwoń +48 61 652 66 66 lub kliknij w zakładkę kontakt i umów się na wizytę serwisową. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.