Wymiana akumulatora

Wymiana akumulatorów Czerwonak (Poznań i okolice)

Wymiana akumulatora w nowym samochodzie to obecnie zadanie dla przeszkolonych specjalistów. Problemem jest nie tylko dobranie odpowiedniego typu akumulatora, ale i jego zamontowanie w samochodzie. Nasz sewis oferuje sprzedaż i wymianę akumulatora na odpowiedni.

Przed zamontowaniem akumulatora sprawdzimy czystość klem. Jeżeli są brudne, zaśniedziałe dokładnie je wyczyścimy przy pomocy specjalnego przyrządu do czyszczenia klem lub papieru ściernego. Następnie zamontujemy akumulator w pojeździe w miejscu przeznaczonym przez producenta. Akumulator zostanie solidnie zamocowany do nadwozia czy ramy pojazdu, ponieważ wibracje i wstrząsy mogą doprowadzić do spływu masy czynnej a to znacznie skróci jego żywotność. Po prawidłowym zamocowaniu, zakonserwowujemy bieguny akumulatora przy pomocy specjalnie do tego przeznaczonego preparatu smarnego. Po prawidłowym zamontowaniu akumulatora sprawdzimy napięcie ładowania w pojeździe oraz pobory prądu nazywane inaczej upływnością.

AUTOCOMPLEX

Profesjonalnie i prężnie działamy w branży motoryzacyjnej od wielu już lat. Oczekujesz profesjonalnej obsługi i wykonania tutaj opisanych czynności serwisowych, zadzwoń +48 61 652 66 66 lub kliknij w zakładkę kontakt i umów się na wizytę serwisową. Gwarantujemy 100% zadowolenia z wykonanej usługi.